Загрузка...

УКРАІНЦІ В ШОЦІ ВІД ТАКОІ ЦИФРИ!!!!Скільки на Євробаченні зароблять Джамала, Руслана і OnukaРезультат пошуку зображень за запитом "Джамала, Руслана і Onuka"

У системі закупівель "Прозорро" оприлюднено дані про закупівлі ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" послуг трьох відомих українських співачок у фінальній частині Євробачення на 1,58 млн грн

Найдорожче коштуватиме виступ Джамали – 986 тис грн. отримає ФОП Джамаладінова Сусана Амінівна, яка перемогла у Євробаченні в 2016 році, передає Depo.ua із посиланням на "Наші гроші".

ФОП Лижичко Руслана Степанівна отримає 394 тис грн. за виступ Руслани, яка вигравала Євробачення у 2004 році.

Також у фіналі виступатиме гурт Onuka з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ).
Видатки на них у сумі становлять 213 тис грн.
Оркестр і солістка Onuka ФОП Жижченко Наталія Олександрівна отримають по 45 тис. грн. Її чоловік та співвласник проекту Onuka ФОП Філатов Євген Володимирович, також відомий як соліст гурту The Maneken, отримає 23 тис грн. мастеринг та пост-продакшн пісень.

Ще 57 тис грн. отримає ФОП Пономарьов К.М. за технічний звукозапис на репетиційній базі НАОНІ разом з Onuka.

Для виступу Onuka Тодорчук Валерій Володимирович за 43 тис грн. виготовить вінок та три шовкові накидки.

Даних щодо виступу Вєркі Сердючкі, яка у 2007 році зайняла друге місце на Євробаченні, на нинішньому шоу немає. Однак ТОВ "Президент фільм України" Тетяни Білозьорової отримає 1,80 млн грн. за виробництво короткометражного фільму "Євробачення з Вєркою Сердючкою".
Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте наЄвробачення.Depo.ua
УКРАІНЦІ В ШОЦІ ВІД ТАКОІ ЦИФРИ!!!!Скільки на Євробаченні зароблять Джамала, Руслана і Onuka УКРАІНЦІ В ШОЦІ ВІД ТАКОІ ЦИФРИ!!!!Скільки на Євробаченні зароблять Джамала, Руслана і Onuka Reviewed by Марія Кузьмин on 5/14/2017 12:25:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.