Загрузка...

ГУЧНА ЗАЯВА!!!Порошенко відповів німецькому послу: Армію РФ вигнати, тоді вибори

Результат пошуку зображень за запитом "ПОРОШЕНКО ВИГНАВ"


Президент Петро Порошенко заявляє, що проведення виборів на непідконтрольній Києву території Донбасу неможливе за наявності там російських окупаційних військ.


Про це він сказав під час спільної заяви із прем'єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом.

Він прокоментував нещодавнє висловлювання посла Німеччини в Україні.

"Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо абсолютно неможливим", - сказав він.

"Позиція друга, не можна порівнювати окупацію сходу України російською армією і ситуацію в НДР (Німецька Демократична Республіка – ред.). Одна справа, коли іноземні війська присутні за згодою держави, що приймає, можна провести паралелі із російською базою у Севастополі (ми багато разів проводили вибори, коли російські війська з дозволу України були присутні на базі в Севастополі) і абсолютно неприйнятно, коли окупаційні війська спробують просунути проведення виборів під дулами автоматів", - сказав Порошенко.ПИШЕhttp://www.pravda.com.ua/news/201

Він додав, що "виведення російських військ з Донбасу є абсолютно необхідною умовою".


Як відомо, у вівторок розпочався дипломатичний скандал навколо висловлювань посла Райхеля в інтерв’ю "РБК-Україна" - посол заявив, що вибори на Донбасі можна провести і за присутності російських військ.

Пообіді в МЗС повідомили, що посла Німеччини викликали для пояснень на зустріч з профільним українським дипломатом.

На зустрічі в МЗС України Райхелю заявили про неприпустимість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу за присутності російських окупаційних військ.

Українська правда
ГУЧНА ЗАЯВА!!!Порошенко відповів німецькому послу: Армію РФ вигнати, тоді вибори ГУЧНА ЗАЯВА!!!Порошенко відповів німецькому послу: Армію РФ вигнати, тоді вибори Reviewed by Марія Кузьмин on 5/07/2017 04:58:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.