Загрузка...

КОНФУЗ в прямому ефірі: Фанати стали свідками сценічного оголення Оксани Марченко (ФОТО)

Виявляється, перший прямий ефір шоу «Х-фактор» на каналі СТБ пройшов не зовсім гладко. Ну яке ж шоу без шоу за лаштунками ?!
Про закулісні подробиці першого прямого ефіру Оксана Марченко і розповіла на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Стар


– Перший ефір сьомого сезону шоу «Х-фактор» під гаслом “Щасливий!” – Позаду. Настрій прекрасний. І це був чудовий день, в якому вирували які “дружні” сили, – пише Оксана Марченко.

Спочатку, ще до ефіру, зі сцени упав наш фотограф, і дуже всіх перелякав. Як з’ясувалося, він раніше займався екстремальними видами спорту і вміє професійно падати. А якби не впав, ми б і не знали про його таланти.Техніка весь день викидала коники.

Те одне не працювало, то інше. Але ми вміємо приборкувати саму непокірну техніку. Без варіантів.
Читайте також:
Порадували нашу дружну команду “пригоди червоного плаття” – воно у мене двічі порвалося в прямому ефірі. Раз “допомогли” мої улюблені прекрасні колеги. Другий – сама за цвях зачепилася, трохи не довівши до істерики геніального стиліста Олю Слонь. Але голка з ниткою в її умілих руках творить чудеса. Все пройшло просто блискавично і непомітно для глядачів. А що ж ви хотіли – прямий ефір, він такий!

Пару стресових ситуацій пережили і мега-професіонали стиліст-візажист Андрій Юдін і стиліст-перукар Світлана Корощенко. Але їм не звикати! 13 сезонів роботи зі мною на прямих (і не тільки) ефірах – а це понад 8 років – їх загартували.

Попереду – ще сім щасливих програм! І вже в наступній глядачів чекає сюрприз
КОНФУЗ в прямому ефірі: Фанати стали свідками сценічного оголення Оксани Марченко (ФОТО) КОНФУЗ в прямому ефірі: Фанати стали свідками сценічного оголення Оксани Марченко (ФОТО) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/03/2017 11:39:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.