Загрузка...

ЩОЙНО ПОВІДОМИЛИ!"ВИІХАВ НА ЛІКУВАННЯ!": Стало відомо, куди саме подівся поранений та переляканий Плотницький

Результат пошуку зображень за запитом "ПЛОТНИЦЬКИЙ ВИІХАВ З УКРАІНИ"
У голови "псевдореспубліки" проблеми з очима, але загрози для його життя немає.Ігор Плотницький. Фото: соцмережі.
Стало відомо, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький проходить лікування в одній з приватних клінік Ростовської області на Росії.ПИШЕhttp://patrioty.org.ua
Повідомляється, що наразі у "голови республіки" в результаті замаху проблеми з внутрішніми органами - печінкою і селезінкою. При цьому зазначають, що загрози життю немає. "Відомо, що російські лікарі повідомляють про серйозні проблеми із зором, що не загрожують життю", - йдеться у повідомленні.

Також повідомлялють, найближчим часом Плотницький на роботу повернутися не зможе, бо лікується на Росії. Нагадаємо, що вранці 6 серпня стало відомо, про підрив в Луганську автомобіля глави терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького.
У Службі безпеки України цю інформацію підтвердили, назвавши інцидент замахом.

За два дні у Плотницького заявили, що у нього немає серйозних поранень. Сам він у відкритому зверненні звинуватив у всьому "ворогів Донбасу", які підірвали його через заздрість. Впродовж тривалого часу, від 6 серпня Плотницького ніхто не бачив. Окрім заяв усілякого роду інформації про його стан ніхто не повідомляє. Тим часом у мережі користувачі висувають найрізноманітніші пояснення його тривалої відсутності: від повної недієздатності до загибелі. Приміром, жителі окупованій території Луганщини жартома закликають ватажка сусідньої "республіки" Олександра Захарченка скористатись відсутністю Ігоря Плотницького і захопити владу.
ЩОЙНО ПОВІДОМИЛИ!"ВИІХАВ НА ЛІКУВАННЯ!": Стало відомо, куди саме подівся поранений та переляканий Плотницький ЩОЙНО ПОВІДОМИЛИ!"ВИІХАВ НА ЛІКУВАННЯ!": Стало відомо, куди саме подівся поранений та переляканий Плотницький Reviewed by Марія Кузьмин on 5/07/2017 03:29:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.