Загрузка...

УКРАІНА В СЛЬОЗАХ...СУМ...І ЗНОВУ ВТРАТА...СЬОГОДНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З БІЙЦЕМ АТО

Результат пошуку зображень за запитом "БОЕЦЬ АТО"
Знову чергова втрата в неоголошеній війні у зоні АТО: загинув 24-річний Віктор АфанасьєвЙого планували поховати в Хмельницькому, але похорони відбудуться на Закарпатті Ще 29 квітня пізно у ввечері в прес-центр штабу АТО повідомив: по позиціях однієї з бригад поблизу Зайцевого, противник застосував гранатомети та стрілецьку зброю. «Внаслідок бойових дій загинув військовослужбовець однієї з бригад, підрозділ якої виконує бойові завдання неподалік Зайцевого», – йшлося в повідомленні.Стало відомо, що загинув Віктор Афанасьєв, якому 31 липня виповнилося б 25 років.
За повідомленням «Хмельницької міської ритуальної служби», він був сиротою. Виховувався в Вовчинецькій школі інтернаті та навчався в Чорноострівському аграрному ліцеї. А в 2014 році Віктор Вікторович пішов на службу в Збройні сили України за контрактом.

Планувалося, що Героя України в останню путь 3 травня проведуть на хмельницькому майдані, після чого поховають на Алеї Слави, що на кладовищі Раково. Та, як повідомила журналісту сайту «Є» сестра загиблого Тетяна, її брат брата поховають у Виноградові, що на Закарпатті. У місті, де вона мешкає. Поховають Віктора Афанасьєва 4 травня.

Нагадаємо, 28 квітня у Хмельницькому в останню путь провели Івана Мельника, який загинув в неоголошеній війні 25 квітня цього року.

Джерело: https://ye.ua/news/news_30090.html
УКРАІНА В СЛЬОЗАХ...СУМ...І ЗНОВУ ВТРАТА...СЬОГОДНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З БІЙЦЕМ АТО УКРАІНА В СЛЬОЗАХ...СУМ...І ЗНОВУ ВТРАТА...СЬОГОДНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З БІЙЦЕМ АТО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/02/2017 11:38:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.