Загрузка...

Розіп’яли, як Ісуса: “кіборг” розповів про СТРАШНЕ знущання терористів над загиблими бійцями АТО


Результат пошуку зображень за запитом "бійці ато знущання"


Терористи інколи забирають тіла загиблих бійців, щоб потім вимагати за них гроші.

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів захисник Донецького аеропорту, боєць 90-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї аеромобільної бригади з позивним “Дім-Дім”.За його словами, вимагати викуп за тіла бійців – “найслабше”, що можуть зробити терористи.


“Коли слідкував за територією, побачив через тепловізор два тіла у полі, якщо чоловік мертвий – він білого кольору, живий – жовтого.
Не рухаються, але й не мертві, бо дух виходить. Я розумію, що хлопці поранені – їх треба забрати. Інакше до ранку не доживуть, або ще гірше – їх заберуть “сєпари” і за тіла вимагатимуть гроші. І це “найслабше”, що вони можуть зробити”, – розповів “кіборг”.

Інколи терористи вдаються до більш жорстоких знущань.Боєць “Дім-Дім”

“З голови не виходить одна картинка. Коли ми з 93-ю бригадою зайшли, відбили старий термінал, то спостерігаючи побачили у бінокль за метрів 500-600 від позиції розіп’яті тіла наших солдатів. Пацани дивилися у бінокль і впізнавали своїх побратимів, називаючи по іменах: от Саня, там той, там той. Найжахливіше було те, що ми не могли піти і зняти їх”, – розповів “Дім-Дім”.

Джерело
Розіп’яли, як Ісуса: “кіборг” розповів про СТРАШНЕ знущання терористів над загиблими бійцями АТО Розіп’яли, як Ісуса: “кіборг” розповів про СТРАШНЕ знущання терористів над загиблими бійцями АТО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/10/2017 11:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.