Загрузка...

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В КИЄВІ?ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ!!!!!

У Результат пошуку зображень за запитом "У Києві почалися сутички на заходах до 9 травня"Результат пошуку зображень за запитом "У Києві почалися сутички на заходах до 9 травня"У Києві почалися сутички на заходах до 9 травня Сутичка сталася між громадськими активістами та людьми у військовій формі Сьогодні близько 10 години ранку в районі метро "Арсенальна" у Києві на акції до Дня перемоги під назвою "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" сталася сутичка.
Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна з місця подій. Організатори акції у соцмережі Facebook закликали громадян прийти на акцію з портретом свого родича або знайомого, учасника Другої світової війни і вшанувати пам'ять загиблих. Сутичка сталася між громадськими активістами та людьми у військовій формі. У одного з противників акції одяг з символікою батальйону "Донбас". Противники акції тримають в руках плакати з інформацією про репресії радянської влади під час Другої світової.
1Фото: сутички біля Арсенальної на 9 травня (РБК-Україна) / 6 Фото: сутички біля Арсенальної на 9 травня (РБК-Україна) Рух маршу розпочнеться об 11 годині ранку від вул. по вулиці Московській. Івана Мазепи в напрямку Парку Вічної Слави, де всі учасники маршу покладуть квіти та вшанують пам'ять героїв біля пам'ятника "Обеліск на могилі невідомого солдата", - відзначають організатори акції. Нагадаємо, в Україні очікується майже півмільйона учасників у заходах 8-9 травня. На ці дати заплановано понад 1500 тисяч заходів по всій країні.Результат пошуку зображень за запитом "У Києві почалися сутички на заходах до 9 травня"
пише: https://www.rbc.ua/ukr/news/kieve-nachalis-stychki-meropriyatiyah-9-maya-1494315556.html
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В КИЄВІ?ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ!!!!! ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В КИЄВІ?ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ!!!!! Reviewed by Марія Кузьмин on 5/09/2017 07:38:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.