Загрузка...

У Москві відбувся мітинг: Крим – ВІДДАТИ з Донбасу вивести війська, Вову – на шибеницю ВІДЕО

НовиниУ Москві відбувся мітинг: Крим – віддати, з Донбасу вивести війська, Вову – на шибеницю
Український журналіст разом зі своїми колегами вийшов на московські вулиці і застав один з протестних мітингів, де росіяни вже який тиждень протестують проти нині діючої в РФ влади.ПИШЕhttp://zik.ua/news/2017/04/


Журналіст Роман Цимбалюк в Москві поспілкувався з москвичами щодо анексії Криму і ситуації на Донбасі, і отримав досить несподівані відповіді, – повідомляє «УНІАН».

Зокрема, росіян попросили відповісти на питання: Чий, зрештою, півострів?


«Крим – віддавати, з Донбасу вивести війська, Вову – на шибеницю. Так думають багато, але кажуть не всі», – сказав один з учасників мітингу.


«Ми не відмиємося за все те, що зробили народу України, Росії і сто років не вистачить, щоб якось вимолити прощення перед Україною», – відповідали учасники акції.


Деякі зізнавалися, що тоді під час референдуму людям навіть подумати не дали, що сам референдум був проведений незаконно.


«Не було жодних процедур, які б передували йому», – відповіла одна з учасниць акції. 
У Москві відбувся мітинг: Крим – ВІДДАТИ з Донбасу вивести війська, Вову – на шибеницю ВІДЕО У Москві відбувся мітинг: Крим – ВІДДАТИ з Донбасу вивести війська, Вову – на шибеницю ВІДЕО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/15/2017 01:15:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.