Загрузка...

ГУЧНИЙ скандал на "Євробаченні": Один із виступів Джамали не показали по ТБ, замінивши його рекламою (відео)

Результат пошуку зображень за запитом "ДЖАМАЛА"Організатори Євробачення повідомили менеджменту співачки, що вона виступить у фіналі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.
"Нам в якийсь момент, коли змінили шоу-продюсера (поміняли на шведа, який працює півтора місяця) - нам просто сказали, що номера відкриття з Джамалою не буде і вона співатиме в кінці дві композиції", - прокоментував піар-директор співачки.Окрім того Козловський розповів, що один з виступів Джамали припав на рекламну паузу. Піар-директор артистки припустив, що глядачі, які дивилися конкурс по ТБ, не побачили її номер на пісню "Заманили".

"Вчора от з'ясувалося, що одна з цих композицій буде в рекламну паузу, тому по телевізору буде тільки одна. Ніхто нічого не пояснює. Ось просто повідомляють, що ось так от. Я так розумію, що саме "Заманили" потрапляє на рекламну паузу. Ми коли вчора дізналися, що одна з пісень буде в рекламній паузі, то, природно, захотіли, щоб обидві пісні побачили в Україні і в країнах "Великої п'ятірки". Скрізь, де ця реклама є. Ми готували три номери для ТВ-шоу. Це величезна робота. Графіка, танцюристи, оркестр. Це все дуже серйозна робота була проведена. І, звичайно, шкода, що після всіх цих старань це побачать лише глядачі, які перебувають в залі", - сказав Козловський.
ГУЧНИЙ скандал на "Євробаченні": Один із виступів Джамали не показали по ТБ, замінивши його рекламою (відео) ГУЧНИЙ  скандал на "Євробаченні": Один із виступів Джамали не показали по ТБ, замінивши його рекламою (відео) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/10/2017 04:27:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.