Загрузка...

У КИЄВІ СИРОТІЄ МОГИЛА ГЕРОЯ: "Друзі, хто буде їхати на берковецьке кладовище, я заховала під вінками прапор, візьміть щось, щоб його встановити. Загиблий захисник не має родичів", - блогер
Неймовірно хочеться, щоб наші Герої не були забутими.
Для загиблого Героя усі українці мають стати родичами. Ілюстрація: соцмережі."Є камінь, люди можуть дати цемент, щебінь пісок. Потрібна арматура. А головне - руки, хто вміє це робити і знає як! Ніколи не робила цоколі і подібне. На дальнійше - гравіювальник.
Сподіваюся на вашу допомогу", - написала Євгенія Прокопенко у "Фейсбуці" на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!", передають Патріоти України.

"Неймовірно хочеться, щоб наші Герої не були забутими. Провідали. Друзі, хто буде їхати на берковецьке кладовище, я заховала під вінками прапор, візьміть щось, щоб його встановити. Загиблий захисник не має родичів", - додала вона.
У КИЄВІ СИРОТІЄ МОГИЛА ГЕРОЯ: "Друзі, хто буде їхати на берковецьке кладовище, я заховала під вінками прапор, візьміть щось, щоб його встановити. Загиблий захисник не має родичів", - блогер У КИЄВІ СИРОТІЄ МОГИЛА ГЕРОЯ: "Друзі, хто буде їхати на берковецьке кладовище, я заховала під вінками прапор, візьміть щось, щоб його встановити. Загиблий захисник не має родичів", - блогер Reviewed by Марія Кузьмин on 5/07/2017 12:19:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.