Загрузка...

ГУЧНА ЗАЯВА!!!І НЕ БОІТЬСЯ… Парасюк шокував усю країну, розповівши секретну інформацію, це повинен знати кожен.ВІДЕО


Пане Президент, коли тисячі добровольців судять цивільні суди – це нормально, а коли мова зайшла за Назарова, тоді подавай військовий суд. Назаров – це уособлення корупції і непрофесіоналізму в Українській Армії, а ви його покриваєте, передаєКорупція.Інфо


Це ті генерали, які розвалили нашу обороноздатність. В їхньому бойовому доробку продаж української зброї і розвал військової інфраструктури, задимлені від сигарет кабінети з сотнями матюків, здача українських територій і прислуговування за ще одну зірку.

Ваша кругова порука – це діагноз вашого страху. Не за горами той час, коли ви всі будете стояти перед українським трибуналом за державну зраду.

Вже сотні військових віддають вам медалі, бо не за медалями йшли. Але, на жаль, пане Президент, вам цього не зрозуміти і це найбільша проблема.

P.s. Суд виніс неправильне рішення, бо лже-генерал Назаров повинен довічно сидіти в тюрмі.
ГУЧНА ЗАЯВА!!!І НЕ БОІТЬСЯ… Парасюк шокував усю країну, розповівши секретну інформацію, це повинен знати кожен.ВІДЕО ГУЧНА ЗАЯВА!!!І НЕ БОІТЬСЯ… Парасюк шокував усю країну, розповівши секретну інформацію, це повинен знати кожен.ВІДЕО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 03:45:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.