Загрузка...

ТЕРМІНОВО:ВЕЛИКА ВТРАТА!НАЙКРАЩИЙ ДРУГ ЖЕРИНОВСЬКОГО ПОМЕРЗМІ повідомили перші деталі подробиці смерті російського політика.

Результат пошуку зображень за запитом "ЖИРИНОВСКИЙ НА ПОХОРОНАХ"


Депутат російської Держдуми від партії ЛДПР одіозного Володимира Жириновського помер під час відпочинку в Ізраїлі. Інформацію про це змогли дізнатися російські журналісти і заявили, що прізвище загиблого Василь Тарасюк.

При цьому ЗМІ повідомили, що минулої суботи в посольстві Росії в Ізраїлі заявили про смерть російського туриста, який купався в Мертвому морі.
Пізніше ізраїльські журналісти повідомили подробиці, припускаючи, що загиблим міг виявитися російський депутат, передає Ukr.Media.

Також стало відомо, що спроби кореспондентів отримати яку-небудь інформацію в апараті Державної Думи, а також у самій ЛДПР поки не увінчалися успіхом.

ЗМІ повідомили, що загиблий довгий час представляв інтереси нафтовидобувної компанії "Лукойл", обіймаючи посаду заступника голови комітету з природних ресурсів.
ТЕРМІНОВО:ВЕЛИКА ВТРАТА!НАЙКРАЩИЙ ДРУГ ЖЕРИНОВСЬКОГО ПОМЕР ТЕРМІНОВО:ВЕЛИКА ВТРАТА!НАЙКРАЩИЙ ДРУГ ЖЕРИНОВСЬКОГО ПОМЕР Reviewed by Марія Кузьмин on 5/14/2017 01:17:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.