Загрузка...

Маша засмоктала прямо на капоті: вульгарна поведінка відомої політика Підірвала всю мережу (ФОТО)Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова була в сказі від «зливу» її весільних фотографій в мережу. – повідомляєКорупція.Інфо«До недавнього часу фотографії у відкритому доступі не з’являлися – вона не хотіла, адже вона політик. Але тут вона виклала в мережу одну в день річниці, тоді і я вирішив. Вона тоді мені сказала, що готова мене з’їсти з гарячим м’ясом якимось… не пам’ятаю точно. Але її чоловік сказав: заспокойся, адже це життя. Ось і я їй сказав: для політика це важливо, адже народ мало промови цікавлять, для них головне, щоб людина була людиною», – повідомив фотожурналіст Микола Комісарів.
Він розповів, що йому зателефонували, запросили познімати це весілля:


«Марія тоді була рядовим співробітником, жодого ажіотажу навколо неї не було. Ми спершу в консулаті пофотографувалися з прапором, з документами, потім розпис. Після цього пішли за її ініціативою в парк гуляти. Я їм якесь інше місце пропонував, але вона сказала , що краще піти в парк. Це частина Централ-парку, яка виходить на 91 стріт, де російський консулат».
Читайте також:За словами фотографа, під час зйомки вона була небагатослівна.

«Дуже Маргарет Тетчер тоді мені нагадувала. Я їй ще тоді сказав: «У тебе така зовнішність слов’янська, але розум і сарказм британські». І це їй так сподобалося», – згадав він.
Маша засмоктала прямо на капоті: вульгарна поведінка відомої політика Підірвала всю мережу (ФОТО) Маша засмоктала прямо на капоті: вульгарна поведінка відомої політика Підірвала всю мережу (ФОТО) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/04/2017 10:04:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.