Загрузка...

“Це буде вічна ГАНЬБА”: Маккейн закликав не залишати Україну без зброї (ВІДЕО)


Результат пошуку зображень за запитом "маккейн"

Глава комітету Сенату США з питань збройних сил Джон Маккейн знову заявив про необхідність надання Україні летальної зброї


Про це він сказав під час виступу в Гудзонському інституті у Вашингтоні, передає depo.ua з посиланням на "Голос Америки".


"Ми будемо жити з вічним соромом через те, що не дали українцям зброю, щоб вони себе захистили", – заявив Маккейн.Він також назвав безглуздими спроби аналізувати слова президента Росії Володимира Путіна і передбачати його дії. Замість цього необхідно надати Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin і ціна конфлікту для Росії істотно виросте, впевнений Маккейн.


Нагадаємо, 18 апреля Сенат Конгресу США, незважаючи на заперечення Білого дому, схвалив законопроект про витрати на оборону. Документ, серед іншого, пропонує надати Україні озброєння та іншу військову допомогу.

Проте в адміністрації президента США Барака Обами поки не поспішають з реалізацією даної ініціативи, запевняючи, що питання про надання Україні летальної зброї ще розглядається.


“Це буде вічна ГАНЬБА”: Маккейн закликав не залишати Україну без зброї (ВІДЕО) “Це буде вічна ГАНЬБА”: Маккейн закликав не залишати Україну без зброї (ВІДЕО) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/04/2017 11:17:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.