Загрузка...

ВІДЕО.Мать погибшего юноши уже после его смерти узнала, что он воевал против Украины. Посмотрите на её реакцию...

Ользі Гарбузенко, матері 19-річного проросійського бойовика, повідомили про смерть сина, коли у Слов'янську, що на Донеччині, були запеклі бої.Про те, що син поїхав у окупований Слов’янськ, родина дізналася саме з цього повідомлення про його смерть. Сообщает https://www.youtube.com
Ольга згадує, що після початку збройного конфлікту на українському Донбасі її син повідомив, що їде до Москви на заробітки – працювати на будівництві.


Далі – повідомлення про смерть. Близько трьох років матір загиблого не могла знайти, де її сина було поховано. З цього приводу керівник гуманітарної місії «Чорний тюльпан» Ярослав Жилкін зазначив: «Загиблий – є загиблий.
Він вже не противник, з якого би боку він не воював. Наша ціль – допомогти матерям та дружинам повернути останки, допомогти ідентифікувати тіла для того, щоб вони могли спокійно поховати близьких та впоратися зі своїм горем». З вересня 2016 року місія «Чорний тюльпан» не має доступу до непідконтрольної Україні території для проведення пошукових робіт щодо тіл загиблих.

ВІДЕО.Мать погибшего юноши уже после его смерти узнала, что он воевал против Украины. Посмотрите на её реакцию... ВІДЕО.Мать погибшего юноши уже после его смерти узнала, что он воевал против Украины. Посмотрите на её реакцию... Reviewed by Марія Кузьмин on 5/01/2017 10:49:00 PM Rating: 5

1 комментарий:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.