Загрузка...

ЧИТАТИ ВСІМ!!!!ДОЧЕКАЛИСЬ...Путіну готують трибунал, від якого він не відкупиться, — ЕКСПЕРТСпроби Росії зупинити формування міжнародного трибуналу щодо Боїнга не мають ніякої сили, але показують незацікавленість Кремля в об'єктивному розслідуванні трагедії.

Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін у своїй колонці для видання "Новое время", передає http://korupciya.com/з посиланням на 24 канал.


За його словами, Росія може скористатись своїм правом вето у Раді безпеки ООН, але в ООН є ще Генеральна асамблея, де рішення приймаються більшістю голосів.


З кожним місяцем дедалі очевидніше, що накопичується абсолютно незаперечна база доказів, яка однозначно вказує: був "БУК", він перебував на території сепаратистів і привезений з Росії. Від цього не відкрутитися, – пише Орєшкін.Експерт зауважив, що сама спроба зупинити формування трибуналу свідчить лише про те, що саме Росія не зацікавлена ​​в об'єктивному всебічному розслідуванні.Насправді Москва вже проінформована про те, яких висновків дійшла голландська прокуратура. Не дарма міністр закордонних справ Нідерландів з цього приводу побував у Росії, говорив з Лавровим і тихо, без коментарів, поїхав назад. Тема обговорювалася, – запевнив політолог.

Орєшкін наголошує — тепер у путінської Росії дуже вузький коридор можливостей, тому що Путін прорахувався.


"Все це чудово, але до пори до часу. Накопичується критичний обсяг «милих пустощів», які дозволяє собі путінська Росія, і Захід розуміє, що пора його зупинити… Путін природним, передбачуваним чином загнав себе в глухий кут, і Боїнг — всього лише одна з граней цього глухого кута. Тепер доведеться робити вигляд, що західні досліджували проплачені і корумповані…" — підсумував він.
ЧИТАТИ ВСІМ!!!!ДОЧЕКАЛИСЬ...Путіну готують трибунал, від якого він не відкупиться, — ЕКСПЕРТ ЧИТАТИ ВСІМ!!!!ДОЧЕКАЛИСЬ...Путіну готують трибунал, від якого він не відкупиться, — ЕКСПЕРТ Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 03:27:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.