Загрузка...

Відео.ВИ ТОЧНО БУДЕТЕ В ШОЦІ!І не боїться… Тетяна Чорновол повідомила секретну інформацію щодо сьогоднішніх провокацій,

Результат пошуку зображень за запитом "тетяна чорнові"

Сутички та протистояння в Україні 9 травня відбуваються через те, що це комусь політично вигідно.
Якщо б не було політичного замовлення та не були проплачені великі кошти, то не було би цих жорстких дискусій, передає Корупція.Інфо

Про це заявила Тетяна Чорновол, народний депутат України («Народний фронт»).


Як зауважила, для неї особисто 9 травня – це не свято, а день трагедії українського народу, адже від дій радянської влади та німецьких окупантів у її родині загинула приблизна кількість близьких людей. Тетяна Чорновол додала, що на той момент, воюючи на будь-якій стороні, українці не могли бути переможцями. Нині, каже депутат, українці воюють за власну країну, а не є пішаками у страшній грі авторитарних режимів.


Коментуючи сутички, які відбулися в українських містах сьогодні, 9 травня, Тетяна Чорновол зауважила, що такі події відбуваються через те, що це політично вигідно.


«Я ВПЕВНЕНА, ЩО ЯКЩО Б НЕ БУЛО ПОЛІТИЧНОГО ЗАМОВЛЕННЯ, ЯКБИ НЕ БУЛИ ПРОПЛАЧЕНІ ВЕЛИКІ КОШТИ, ТО НЕ БУЛО БИ ЦИХ ЖОРСТКИХ ДИСКУСІЙ», – ПЕРЕКОНАНА ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ.


Відео.ВИ ТОЧНО БУДЕТЕ В ШОЦІ!І не боїться… Тетяна Чорновол повідомила секретну інформацію щодо сьогоднішніх провокацій, Відео.ВИ ТОЧНО БУДЕТЕ В ШОЦІ!І не боїться… Тетяна Чорновол повідомила секретну інформацію щодо сьогоднішніх провокацій, Reviewed by Марія Кузьмин on 5/10/2017 12:31:00 AM Rating: 5

1 комментарий:

  1. Людей в Украине целенаправленно ломают стрессом ...всё творящееся - плата за тотальную глупость. Вот только почему люди, которые три с лишним года назад предупреждали о последствиях для всей Украины майдан-проекта антиРоссия, - расплачиваемся по полной за всеукраинский идиотизм? Мне безумно тяжело все это вспоминать еще и потому, что полудурки и маразматики свидетели майдана так и не осознали, что натворили.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.