Загрузка...

ЧИТАТИ ВСІМ!!!ВТІКАЧКА!!!! "Що зараз разом у Вашингтоні роблять Тимошенко, Артеменко і Льовочкін...»-ЦЕ ШОКУЄ

Результат пошуку зображень за запитом "Тимошенко поїхала разом з Льовочкіним і Артеменком до США"
Радикал стверджує, що Тимошенко поїхала разом з Льовочкіним і Артеменком до СШАІгор МосійчукМосійчук заявляє про план Кремля авторства Путіна-Тимошенко-Льовочкіна


Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук стверджує, що зараз разом у Вашингтоні перебувають нардепи Юлія Тимошенко, Сергій Льовочкін і Андрій Артеменко. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, ніякого «мирного плану» Артеменка з врегулювання ситуації на Донбасі не існує, а є план Кремля з послаблення дипломатичних позицій України.

«Жодного «мирного плану» Андрія Артеменка не існує! Є план Кремля по послабленню дипломатичних позицій України за авторством Путіна-Тимошенко-Льовочкіна, який просто озвучує Артеменко. Це якраз і пояснює, що зараз разом у Вашингтоні роблять Тимошенко, Артеменко і Льовочкін...», - написав.Нагадаємо, The New York Times повідомив, що за тиждень до відходу з посади радника американського президента з національної безпеки Майкл Флінн отримав план на зняття санкцій з Росії, складений наближеними до Дональда Трампа Майклом Коеном і Феліксом Сатером, а також українським депутатом Андрієм Артеменком.


За даними видання, план передбачає «виведення всіх російських військ зі сходу України і проведення в країні референдуму щодо передачі Криму в оренду Росії на термін від 50 до 100 років».

Артеменко підтвердив існування такого плану.

Нардепа виключили з фракції Радикальної партії.

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадженнячерез т.зв. план Артеменка.
ЧИТАТИ ВСІМ!!!ВТІКАЧКА!!!! "Що зараз разом у Вашингтоні роблять Тимошенко, Артеменко і Льовочкін...»-ЦЕ ШОКУЄ ЧИТАТИ ВСІМ!!!ВТІКАЧКА!!!! "Що зараз разом у Вашингтоні роблять Тимошенко, Артеменко і Льовочкін...»-ЦЕ ШОКУЄ Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 12:57:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.