Загрузка...

ТЕРМІНОВО!В ЦЕ ВАЖКО ПОВІРИТИ!!Тимошенко ШОКУВАЛА всю Україну своїм зізнанням – це має почути кожен

Пов’язане зображення

Бюджет на 2017 рік – бюджет ліквідації української нації — Тимошенко – повідомляєКорупція.Інфо


Бюджет на 2017 рік є продовженням злочинної стратегії влади, яка вимиває гроші зі скарбниці через кримінальні оборудки, знекровлює місцеві бюджети, знищує освіту та охорону здоров’я.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила журналістам у кулуарах парламенту.

«У жодному разі не можна ухвалювати бюджет-2017. Оскільки це бюджет знищення української нації, бюджет ліквідації половини населення України!» – наголосила вона.

Голова партії обурена ліквідацією усіх пільг для чорнобильців, афганців, хворих, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, самотніх мам, а також мінімальною зарплатою на рівні 50% від прожиткового мінімуму.


Юлія Тимошенко впевнена, що влада будує поліцейську державу, адже правоохоронці отримують зарплату – 19 тис. грн, а вчителям у перші роки роботи пропонують оклади 2 тис. грн.
Політик наголосила, що уряд, пропонуючи такий бюджет, продовжує політику «знекровлення місцевих бюджетів та централізації видатків».
«Як і в минулі роки, ведеться стратегія на зачистку місцевих бюджетів: не дається власна дохідна база селам, селищам і містам районного підпорядкування – усі гроші скеровуються в центральний та обласні бюджети», – уточнила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» звернула увагу на «ноу-хау уряду, який уперше за 25 років передає на місцевий рівень фінансування охорони здоров’я та освіти».

Такі наміри Юлія Тимошенко вважає злочинними, адже «цей тягар в 16 мільярдів гривень ляже на місцеві бюджети, яких позбавили дохідної бази».

«Це бюджет не децентралізації, а бюджет повної централізації всіх видатків і зачищення місцевого самоврядування. Я думаю, що цим бюджетом у стратегічній перспективі чинна влада планує зменшити кількість людей, які мешкають в Україні, мінімум на 10 мільйонів громадян. Вони просто зачищають українців, тому цей бюджет є абсолютно неприйнятним!» – підсумувала голова фракції
ТЕРМІНОВО!В ЦЕ ВАЖКО ПОВІРИТИ!!Тимошенко ШОКУВАЛА всю Україну своїм зізнанням – це має почути кожен ТЕРМІНОВО!В ЦЕ ВАЖКО ПОВІРИТИ!!Тимошенко ШОКУВАЛА всю Україну своїм зізнанням – це має почути кожен Reviewed by Марія Кузьмин on 5/11/2017 10:33:00 PM Rating: 5

2 комментария:

 1. В ентой картинке — вся суть тайных "выборов"?  На цій картинці — вся суть таємних "виборів"?


  https://lh3.googleusercontent.com/8Wz8fomiK4Gcxh6AhrrJaD0zVmK5IwWt_09tKAwo46WTK13n3oBxDKL4gv3HUZFN1BI9z_077HPbYA=w1280-h800-rw-no

  ОтветитьУдалить
 2. твой депутат, президент — в твоих рукаХ  твій депутат, президент — в твоїх рукаХ

  http://www.suffragator.com/

  ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.