Загрузка...

СИНИ ТРАМПА ЖОРСТОКО ВБИВАЮТЬ ТВАРИН: РОЗВАГИ БАГАТІЇВ (ФОТО)

Кровожерність і безжальність – може це в них сімейне?

9 листопада на президентських виборах в США здобув перемогу кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп.
Багато скептиків вважали його можливу перемогу чимось абсолютно неймовірним, але тим не менше це сталося…

Хочемо нагадати, яких синів виростив бізнесмен і політик Дональд Трамп, який буде управляти найбільшою економікою світу наступні чотири роки.

Отже, в січні 2011 року двоє багатих молодих людей вирушили на сафарі в Зімбабве, де вбили безліч тварин – від цивет до слонів. Звали цих мисливців Ерік і Дональд. Зі свого розважально-мисливського турне хлопці привезли багато фотографій, зроблених на тлі своєї здобичі.

Незважаючи на усміхнені обличчя мисливців, грінпісовці їхньої радості не розділили і визнали поведінку молодих людей обурливою.


Дональд Трамп-молодший опублікував добірку фотографій з полювання, на яке він їздив з братом Еріком. Потрібно зауважити, що подібне хобі досить дороге. За дозвіл на полювання спадкоємці Трампа заплатили природоохоронній владі Зімбабве кілька десятків тисяч доларів.

Полювання було більш ніж вдале: в колекції убитих молодими мільярдерами тварин значаться величезний водяний буйвол, крокодил, антилопа куду, цивета і слон.

Опубліковані Трампом-молодшим традиційні мисливські фотографії на тлі «здобутку» викликали бурю обурення у захисників прав тварин.

Джерело.
СИНИ ТРАМПА ЖОРСТОКО ВБИВАЮТЬ ТВАРИН: РОЗВАГИ БАГАТІЇВ (ФОТО) СИНИ ТРАМПА ЖОРСТОКО ВБИВАЮТЬ ТВАРИН: РОЗВАГИ БАГАТІЇВ (ФОТО) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/14/2017 12:04:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.