Загрузка...

"ЧТО СЛУЧИЛОСЬ??"-Юлія Тимошенко поїхала до Європи, прихопивши СВОГО коханця (фотоДОКАЗ)


Головна жінка парламенту, одіозна опозиціонерка Юлія Володимирівна Тимошенко гайнула у відпустку до Європи!Після важких буднів в залі парламенту та роботи за трибуною, наші народні обранці роз’їхалися по відпустках, куди – за кордон!

Так само вчинила і Юлія Володимирів, відправившись відпочивати до Брюсселю. Як виявилося, відпочивати вона планує не сама, а у компанії високого чоловіка. З ним вона прилетіла до Брюсселю, вийшла з аеропорту під ручку, а її вірний супутник увесь час супроводжував жінку. Також у його руках була жіноча сумочка, аби супутниці не було важко пересуватися на височенних підборах.


Вірним «помічником» виявився соратник Тимошенко по партії Михайло Лівінський. До речі, ця людина є постійним супутником лідерки «Батьківщини» і супроводжує її абсолютно усюди і скрізь. Також він постійно підтримував депутатку під час суду над нею.
"ЧТО СЛУЧИЛОСЬ??"-Юлія Тимошенко поїхала до Європи, прихопивши СВОГО коханця (фотоДОКАЗ) "ЧТО СЛУЧИЛОСЬ??"-Юлія Тимошенко поїхала до Європи, прихопивши СВОГО коханця (фотоДОКАЗ) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/07/2017 11:57:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.