Загрузка...

"МЬІ ЕЕ "ШЛЕПНЕМ"": з'явилося відео, як ватажок "ДНР"ОБІЦЯЄ ТА погрожує вбити Савченко

oplot.infoУ мережі з'явилося відео, на якому ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко обіцяє вбити українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко, якщо вона приїде на окупований Донбас для переговорів щодо обміну полоненими.Захарченко пригрозив Савченко вбивством / oplot.info Відеозапис опубліковано на YouTube.
Читайте також "Обмінний матеріал є": Фейгін розповів про полонених на Донбасі військових РФ, крім Єрофєєва та Александрова "Якщо Савченко приїде на лінію фронту, ми її хлопнемо. Щоб, коли нас будуть звинувачувати, що ми її вбили, не було так прикро", - заявив він. Нагадаємо, раніше, приземлившись у "Борисполі", Надія Савченко заявила, що готова померти на полі бою за Україну. "Я завжди готова ще раз покласти своє життя на полі бою за Україну. Я зроблю все можливе, щоб кожна дитина, яка сидить зараз у неволі, була на волі.
Всі герої України не повинні помирати. Дуже вигідно, коли герої мертві, погано, коли вони живі. Всім погано, але ми будемо жити і герої будуть у ВР України. Вони будуть у ВР України, герої будуть на заздрість Російській думі і вони будуть на славу України, у подяку українському народу. У нас буде ВР складатися з тих людей, які цього варті. Ми будемо жити в Україні так, як гідно повинна жити людина. Я не знаю, як це зробити, я вам чесно кажу. Я не буду обіцяти, що це буде завтра. Я вам скажу, що я готова померти кожну секунду за те, щоб це було. І це буде!" - заявила вона.
ПИШЕ  УНІАН: https://www.unian.ua/war/135
"МЬІ ЕЕ "ШЛЕПНЕМ"": з'явилося відео, як ватажок "ДНР"ОБІЦЯЄ ТА погрожує вбити Савченко "МЬІ ЕЕ "ШЛЕПНЕМ"": з'явилося відео, як ватажок "ДНР"ОБІЦЯЄ ТА  погрожує вбити Савченко Reviewed by Марія Кузьмин on 5/07/2017 03:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.