Загрузка...

РНБО-Кабміну доручено розпочати процедуру звернення до Гаазького трибуналу через ЗВІРСТВА бойовиків


Результат пошуку зображень за запитом "Гаазького трибуналу"Кабінет міністрів України повинен розпочати процедуру звернення до Гаазького трибуналу щодо злочинів проти людяності, скоєних бойовиками в 2014-15 -16-17роках.

Таке рішення ухвалено на засіданні Ради національної безпеки і оборони. Уряд, згідно з дорученням, повинен звернутися до Гаазького трибуналу щодо визнання "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями.


"РНБО доручила Уряду розпочати процедуру звернення до Гаазького трибуналу щодо злочинів проти людяності, скоєних терористами проти українських громадян у 2014-2015 роках, а також щодо визнання "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями", – повідомляється на офіційному сайті РНБО.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що українські спецслужби і силові структури мають незаперечні докази щодо організаторів і виконавців терористичної атаки на Маріуполь.

джерело: ТСН
РНБО-Кабміну доручено розпочати процедуру звернення до Гаазького трибуналу через ЗВІРСТВА бойовиків РНБО-Кабміну доручено розпочати процедуру звернення до Гаазького трибуналу через ЗВІРСТВА бойовиків Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 03:35:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.