Загрузка...

ДИВИТИСЬ ВСІМ!!!!Нємцов зняв фільм про те, як Росія РОЗПАЛЮЄ війну в Україні.Він започаткував цілий відеопроект "Брехня путінського режиму".ВІДЕО


Російський опозиціонер Борис Нємцов зняв фільм "Путін - розпалювач війни" про те, як російська влада "підігріває" військовий конфлікт в Україні.
Борис Нємцов. Фото: os.colta.ru
Опозиціонер визнає, що "путінська пропаганда" показує військовий конфлікт на сході України, як громадянську війну, тим самим "зомбуюючи" простих росіян.

"Путінська пропаганда показує війну на Сході України як громадянську. Жителі східних областей країни воюють з фашисто-бандерівцями. Це нахабна брехня", - написав Нємцов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він нагадує, що командири сепаратистів Гіркін і Бородай є громадянами РФ, а в самій Росії військкомати закликають "зазомбованих ящиком" йти воювати.

Крім цього, не припиняються поставки зброї бойовикам в Україну.


Автори ролика Борис Нємцов і Леонід Мартинюк наводять 5 доказів того, що російський президент Володимир Путін і вся російська влада підігріває військовий конфлікт на Донбасі.
Вони започаткували цілий відеопроект "Брехня путінського режиму", першим фільмом якого став ролик "Путін - розпалювач війни".
Раніше російським опозиціонер заявив, що чеченські бойовики воюють на Донбасі за вказівкою Путіна.

ДИВИТИСЬ ВСІМ!!!!Нємцов зняв фільм про те, як Росія РОЗПАЛЮЄ війну в Україні.Він започаткував цілий відеопроект "Брехня путінського режиму".ВІДЕО ДИВИТИСЬ ВСІМ!!!!Нємцов зняв фільм про те, як Росія РОЗПАЛЮЄ  війну в Україні.Він започаткував цілий відеопроект "Брехня путінського режиму".ВІДЕО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/16/2017 01:17:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.