Загрузка...

НЕПРИЄМНА НОВИНА!!!ОКСАНА МАРЧЕНКО ЗАСМУТИЛА СВОІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ.ВИ НЕ ПОВІРИТЕ


Результат пошуку зображень за запитом "оксана марченко розлучаеться"04/14/981258/topNews.png" width="640" />Оксана Марченко засмутила своїх шанувальників неприємними новинами 14.04.2017 21:23 Телеведуча залишає проект "Х-фактор". Неприємну новину телезірка повідомила своїм шанувальникам сьогодні на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.  Я з величезною вдячністю прощаюсь з коханим "Х-Фактором" і нескінченно дякую своїм колегам, професіоналам-телевізійникам, з якими мені пощастило працювати.
Я з величезною любов'ю буду згадувати наших приголомшливих учасників, які назавжди залишаться в моєму серці. І з великою радістю повідомляю про те, що я починаю працювати над новим телевізійним проектом, який я вважаю великим творчим етапом у своєму житті", - написала Марченко. Оксана Марченко була незмінною ведучою шоу починаючи з 2010 року. Цікаво, кого продюсери підберуть їй на заміну?
пише: http://expres.ua/digest/2017/04/14/23
НЕПРИЄМНА НОВИНА!!!ОКСАНА МАРЧЕНКО ЗАСМУТИЛА СВОІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ.ВИ НЕ ПОВІРИТЕ НЕПРИЄМНА НОВИНА!!!ОКСАНА МАРЧЕНКО ЗАСМУТИЛА СВОІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ.ВИ НЕ ПОВІРИТЕ Reviewed by Марія Кузьмин on 5/18/2017 11:50:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.