Загрузка...

“Якщо буде наказ – нацгвардія готова втопити в крові блокадників, ветеранів АТО, добровольців, які влаштували блокаду ДНР і ЛНР!” – шокуюча заява командувача Нацгвардією





Якщо буде наказ – нацгвардія готова втопити в крові блокадників, ветеранів АТО, добровольців, які влаштували блокаду ДНР і ЛНР.


Якщо суд прийме рішення про деблокування залізниці на Донбасі, то Нацгвардія готова брати участь в знятті блокади силою – заявив командуючий Нацгвардією генерал-лейтенант Юрій Аллеров.




“Ми, гвардія, поза політикою. Ми правоохоронне формування. Якщо законом прописано, що треба розблокувати, поліція вживає відповідних заходів, і якщо її вимоги відмовляться виконувати, вже ми – як силова складова – будемо змушені це зробити”, – сказав він.

“Ми не боїмося бути крайніми.
Правда, ще є пропозиція, що якщо там депутати блокують, то на противагу теж треба взяти депутатів”, – додав генерал.

Ну-ну генерал, лиш тільки спробуй! Армія на боці блокадників!





Досить цікавий сюжет Громадського.

Хто зробив очільника Нацгвардії України найбагатшим генералом світу, найцікавіше наприкінці відео.
Якщо суд прийме рішення про деблокування залізниці на Донбасі, то Нацгвардія готова брати участь у знятті блокади силою.
Про це командувач Нацгвардією генерал-лейтенант Юрій Аллеров сказав в інтерв’ю Новому времени.
“Ми, гвардія, поза політикою. Ми правоохоронне формування. Якщо законом прописано, що треба розблокувати, поліція вживає відповідних заходів, і якщо її вимоги відмовляться виконувати, вже ми – як силова складова – будемо змушені це зробити”, – сказав він.

“Ми не боїмося бути крайніми. Щоправда, ще є пропозиція, що якщо там депутати блокують, то на противагу теж треба взяти депутатів”, – додав генерал.
Водночас він зазначив, що питання блокади має вирішуватися в нормативній та юридично-

правовій площині.

“Має бути прийнято рішення суду з деблокування. Є багато складових. Але якщо хтось ходить, піариться, вирішує якісь свої економічні питання в зоні АТО? Такого не може бути. Той, хто так робить, – злочинець”, – вважає командувач Нагвардії.

Зазначимо, що на наступний день після введення надзвичайного стану в енергетиці України РНБО ухвалила указ, яким доручила силовикам охорону електрооб’єктів в АТО.

“Якщо буде наказ – нацгвардія готова втопити в крові блокадників, ветеранів АТО, добровольців, які влаштували блокаду ДНР і ЛНР!” – шокуюча заява командувача Нацгвардією “Якщо буде наказ – нацгвардія готова втопити в крові блокадників, ветеранів АТО, добровольців, які влаштували блокаду ДНР і ЛНР!” – шокуюча заява командувача Нацгвардією Reviewed by Марія Кузьмин on 5/04/2017 08:10:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.