Загрузка...

"НЕ МОЖНА БУТИ ОДНОЧАСНО ПОЛКОВОДЦЕМ І БАРИГОЮ"-СААКАШВІЛЛІ.ВІДЕО
МИХАЙЛО СААКАШВІЛІ
Поделитесь этой новостью в соц. Сетях:
VKОтправить161

Політики, які заробляють на продовженні війни і військових закупівлях такі ж вороги України, як і Путін. В Україні треба негайно запровадити дійсно прозорі тендери на військове постачання, аби високопосадовці припинили заробляти на крові наших захисників. Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «ZIK» 26 квітня 2017 року.

«Я переконаний, що великий народ України, зрештою, переможе у цій війні. Добро обов’язково переможе зло. Добро – це і є народ України. Зло – це Путін і ті елементи влади в Україні, які заробляють на крові, на торгівлі, на закупівлях. Тому нам потрібна система «PROZZORO» і навіть краще. Треба вдосконалити «PROZZORO» і впровадити нову систему закупівель. Не треба прикриватися військовою таємницею. Яка може бути таємниця у берцях? Треба говорити про це відкрито, і тоді буде зброя зовсім іншої якості, постачання зовсім іншої якості», — наголосив Саакашвілі.


Саакашвілі нагадав, що, державний концерн «Укроборонпром» було створено за часів Януковича з метою контролю оборонного виробництва і перерозподілу надприбутків між олігархічними кланами. І ситуація досі не змінилася.
«Укроборонпром» створив Янукович, щоб «пиляти» кошти. Тепер цю структуру централізували і заробляють кошти, які Янукович не міг і уявити. Цю структуру терміново треба розформувати», — переконаний Саакашвілі.

Він додав, що Президент Петро Порошенко є одним з тих, хто безпосередньо зацікавлений у військових контрактах, незважаючи на свій першочерговий обов’язок забезпечити мир в Україні. На думку Михайла Саакашвілі ситуація, коли політики ведуть мирні переговори і одночасно заробляють гроші на військових діях, є просто катастрофічною.

«Статки президента залежать від того, буде продовжуватись війна чи ні. Це факт. Факти дуже уперта річ. Його завод «Ленінська кузня», чи як вона зараз називається, до війни завжди втрачала гроші. А з початком війни тільки заробляє. Країна втрачає, ВВП не зростає, статки народу стогнуються.
Величезна кількість людей втратила свою справу, свої домівки, все. А цей бізнес розквітає. І про це ми повинні говорити: сформувався клас паразитів-чиновників, і не тільки чиновників, а й керівників держави, які дуже зацікавлені у тому, щоб війна тривала. І на це я не буду закривати очі. Недопустимо, коли одна частина країни робить вигляд, що нічого не сталося, а інша – продовжує гинути. Це катастрофа. Треба обирати: або прибутки для своїх офшорних підприємств, або перемога. Неможливо бути одночасно і полководцем і баригою!» — підсумував Саакашавілі.

"НЕ МОЖНА БУТИ ОДНОЧАСНО ПОЛКОВОДЦЕМ І БАРИГОЮ"-СААКАШВІЛЛІ.ВІДЕО "НЕ МОЖНА БУТИ ОДНОЧАСНО ПОЛКОВОДЦЕМ І БАРИГОЮ"-СААКАШВІЛЛІ.ВІДЕО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/10/2017 11:32:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.