Загрузка...

ЯКБИ Я БУЛА ЦАРИЦЯ!!!!“НЕДОПРИНЦЕССА”: Савченко похизувалась, як її хотіли купити за шалені гроші! Ніколи не здогадаєтесь, хто ж саме!ЯКБИ Я БУЛА ЦАРИЦЯ: САВЧЕНКО ПОХИЗУВАЛАСЬ, ЯК ЇЇ ХОТІЛИ ВИКУПИТИ ЗА $50 ТИСЯЧ


Народний депутат Надія Савченко розповіла, як її хотів викупити принц Ес-Сувейри за $50 тисяч, –http://from-ua.com/nЗа словами Савченко, це сталося тоді, коли вона служила в Іраку. Принц Ес-Сувейри навіть пропонував командиру за неї калим.

“Це був принц Ес-Сувейра (є у них там офіційна влада і неофіційна).
Я до цього тоді поставилася з диким нерозумінням і просто зі сміхом, зараз же я розумію, що, в принципі, для них це було абсолютно нормально. Але для мене це було несерйозно, звичайно”, – зазначила Савченко.Народний депутат зазначила, що не погодилася на це, адже її хотіли купити як річ.

“Так я навіть не розуміла, що це таке, для чого. І при чому тут гроші? Гроші-то йшли не мені. Мене купували, як річ. Гроші йшли командиру, а я повинна була просто заміж вийти. Я на це не спокусилася”, – висловилася Савченко.
ЯКБИ Я БУЛА ЦАРИЦЯ!!!!“НЕДОПРИНЦЕССА”: Савченко похизувалась, як її хотіли купити за шалені гроші! Ніколи не здогадаєтесь, хто ж саме! ЯКБИ Я БУЛА ЦАРИЦЯ!!!!“НЕДОПРИНЦЕССА”: Савченко похизувалась, як її хотіли купити за шалені гроші! Ніколи не здогадаєтесь, хто ж саме! Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 01:34:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.