Загрузка...

ЦЕ ШОКУЄ:Коли Парубій сказав ці ВАЖЛИВІ слова, то у всіх аж щелепи повідвисали, це стосується КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує, щоб голови парламентів країн Балто-Чорноморського регіону приєднались і підписали лист-звернення до парламенту США та Європарламенту щодо загроз від Російської Федерації в регіоні, передає http://www.dialog.ua/


Про це він сказав під час зустрічі з послами країн Балто-Чорноморського регіону.


"В даний час цей лист-звернення опрацьований на рівні трьох країн: Україна – Литва – Польша, але… (було б добре – Ред.) обговорення цього звернення і можливість його підписання парламентами інших держав", – сказав Парубій.

За його словами, країни регіону мають спільну характеристику – вони межують з Російською Федерацією, "і ми як ніхто розуміємо, який рівень небезпеки" становить нинішній російський режим для кожної з держав.Голова ВР передав лист-звернення присутнім на зустрічі послам.


На зустрічі були присутні старший радник Посольства Грузії в Україні Александре Кіпіані, посол Естонії в Україні Герт Антсу, другий секретар Посольства Латвії в Україні Андрейс Карповічс, посол Литви в Україні Марюс Януконіс, посол Польщі в Україні Ян Пєкло та другий секретар Посольства Анна Сухенек, посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану та радник Посольства Овідіу Танасе.

Лист-звернення від України, Польщі та Литви було підписано під час засідання Міжпарламентської асамблеї цих країн у Варшаві.


ЦЕ ШОКУЄ:Коли Парубій сказав ці ВАЖЛИВІ слова, то у всіх аж щелепи повідвисали, це стосується КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ ЦЕ ШОКУЄ:Коли Парубій сказав ці ВАЖЛИВІ слова, то у всіх аж щелепи повідвисали, це стосується КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 12:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.