Загрузка...

ГУЧНА ЗАЯВА: Грати в іграшки «заговори проблему» і «Міністр розбереться» ми не будемо-Семен Семенченко
Семен Семенченко
Поделитесь этой новостью в соц. Сетях:

ВК « Батальйон Донбас» підтримає реальний протест.

«Буде проведено розслідування». Поліцейські і титушки, які винні в побитті ветеранів АТО і активістів, «будуть притягнуті до відповідальності». Яке щастя нам привалило! Тільки не вірю жодному слову. Тому що жодної людини з колишньої беркутни, титушни або їх організаторів до відповідальності за три роки війни притягнуто не було. Бо до старих додалися нові — авакови, аброськини, голубани, ківи.ПИШЕhttps://bison-info.pro/se
Все це — стандартна брехлива балаканина щоб заговорити і збити обурення людей. Все це ми вже бачили і чули після побиття ветеранів на Блокаді. І команда на побиття йшла з самого верху. Так само як і вчора, при штурмі офісу ОУН Микола Коханівський в Києві.


Коротше. Внутрішній Корпус Батальйону Донбас, незважаючи на чергування на Блокаді, готовий підтримати акції протесту ветеранів та майданівців. З реальними цілями — негайні арешти винних, відставки і арешти начальства, арешти титушни. Грати в іграшки «заговори проблему» і «Міністр розбереться» ми не будемо. Каналізувати протести людей ще гірше ніж їх провокувати разом з титушней.
Особовий склад ВК «Донбас» готовий прибути як Київ так і в Дніпро.
Головне щоб це був український протест. А не шоу бродячих клоунів. Організатори: з ким треба скоординуватися хлопцям — виходьте на зв'язок з Анатолий Виногродский и Штаб блокади торгівлі з окупантами.

Слава Україні!


ГУЧНА ЗАЯВА: Грати в іграшки «заговори проблему» і «Міністр розбереться» ми не будемо-Семен Семенченко ГУЧНА ЗАЯВА: Грати в іграшки «заговори проблему» і «Міністр розбереться» ми не будемо-Семен Семенченко Reviewed by Марія Кузьмин on 5/10/2017 04:40:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.