Загрузка...

Витягують труси і ліфчики напоказ: Савченко зробила СКАНДАЛЬНУ заяву, яка приголомшила всі ЗМІ
В українських засобах масової інформації відсутні цензура і свобода слова, передаєКорупція.Інфо

За словами Савченко, робота телеведучої вимагає серйозності."Я, найімовірніше, не є телеведучою, я просто є тією людиною і тією думкою, яку хочуть чути інші люди. Я її говорю, раз це комусь потрібно", – висловилася народний депутат.

Вона зазначила, що якби працювала в цьому напрямку, то "прибрала весь бруд, давала б чисті факти і дві сторони для вибору людей".

Також вона наголосила, що медіа не відчувають грані між цензурою і свободою слова, а часто "витягують труси і ліфчики напоказ".

"Свобода слова означає якусь моральну межу, а не витягувати, як у нас люблять, труси і ліфчики на показ. Ось іде жінка, вона нафарбована, у неї є білизна, а ще у неї є розум. Ось це і є різницею між цензурою і свободою слова. Свобода слова повинна полягати в її діях, заявах, тобто аналізувати сухий процес, а не розповідати, як вона сьогодні виглядає. Тому що тоді це вже безцензурщина", – зазначила Савченко.


Витягують труси і ліфчики напоказ: Савченко зробила СКАНДАЛЬНУ заяву, яка приголомшила всі ЗМІ Витягують труси і ліфчики напоказ: Савченко зробила СКАНДАЛЬНУ заяву, яка приголомшила всі ЗМІ Reviewed by Марія Кузьмин on 5/05/2017 07:50:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.