Загрузка...

СКАНДАЛ РОКУ!!! На Євробаченні розгорівся новий конфлікт, ТАКОГО ніхто не міг передбачити, як вони могли?

Голова українського журі конкурсу «Євробачення-2017» поет Юрій Рибчинський в інтерв'ю зізнався, що його не запросили ні на червону доріжку, ні на шоу в Міжнародному виставковому центрі, передає Корупція.Інфо

«Мене не те, що на червону доріжку не запросили, мені поки взагалі не було як такого – навіть запрошення на конкурс «Євробачення».
Хіба мені за цим потрібно звертатися до організаторів? Що можна говорити, якщо Джамалу не пустили на червону доріжку. В якій країні таке було? Людина виграла «Євробачення» і завдяки їй проходить сам конкурс. Але цього артиста не пускають на червону доріжку, на церемонію відкриття. Це ж якийсь театр абсурду. І ми, на жаль, у цьому «театрі» займаємо поки перше місце», — розповів Рибчинський.

Він також додав, що журі оцінює виступи конкурсантів «монітор» і не впевнений, що йому вдасться побачити конкурс наживо.


«У журі п'ять осіб: Яна Прядко, Серж Гагарін, Софія Тарасова, Сергій Грачов і я. Працюємо. Але з нами не укладено жодного договору. Ми не знаємо навіть – на яких засадах працюємо? Безкоштовно чи за гроші?
Хоча я працюю в журі не перший раз і завжди така робота вважається оплачуваною», — заявив голова журі.


СКАНДАЛ РОКУ!!! На Євробаченні розгорівся новий конфлікт, ТАКОГО ніхто не міг передбачити, як вони могли? СКАНДАЛ РОКУ!!! На Євробаченні розгорівся новий конфлікт, ТАКОГО ніхто не міг передбачити, як вони могли? Reviewed by Марія Кузьмин on 5/12/2017 12:57:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.