Загрузка...

Україну ШОКУВАЛИ подробиці про те, як син Порошенко служив у зоні АТОСин президента України Олексій Порошенко служив у зоні АТО під чужим ім’ям і жив окремо.Про це пише Корупція Інфо з посиланням на джерело в Генштабі.


“Син президента пробув у зоні АТО місяці два. Його привезли під чужим ім’ям. Пам’ятаю, що у військовому квитку він був Олексій Олексійович, а прізвище було інше. Його доставили в 40-й батальйон, Кіровоградський. Він був командиром міномета і служив у батареї , яка перебувала буквально в 200 метрах від штабу в Краматорську. Жив він окремо від інших солдатів у штабі, там, де був міністр тодішній Валерій Гелетей”, – розповіло джерело.“Їх з міністром охороняли двадцять спецназівців.
Звичайно, ні в яких бойових операціях він не брав участі”, – зазначили в Генштабі.


Як повідомлялося раніше, у вересні 2014 року президент Петро Порошенко розповів, що його син Олексій служив в артилерійських військах у зоні АТО.


За словами радника голови СБУ Юрія Тандіта, Олексій Порошенко воював на Донбасі під чужим прізвищем.


Сам син президента, розповідаючи про свою службу, заявив, що поїхав добровольцем і в зоні АТО його ніхто не охороняв.
Україну ШОКУВАЛИ подробиці про те, як син Порошенко служив у зоні АТО Україну ШОКУВАЛИ  подробиці про те, як син Порошенко служив у зоні АТО Reviewed by Леся Іваночко on 5/15/2017 01:57:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.