Загрузка...

Присутність росіян на Донбасі винятково добровільна – Пєсков

Російська влада не ініціює примусову відправку на схід України, де проводяться бойові дії, власних військ, тому перебування росіян на Донбасі – винятково добровільне рішення. Як передає replyua.net, з такою заявою сьогодні виступив Дмитро Пєсков, прес-секретар російського президента Володимира Путіна.

«Нам, безумовно, відомо, що на Донбасі є громадяни Росії, проте вони беруть участь у військових діях лише як добровольці», - наголосив Пєсков. Коли ж його запитали, як представникам озброєних формувань Донецької та Луганської області вдається мати у своєму арсеналі сотні танків, прес-секретар очільника Кремля заявив, що Росія тут абсолютно ні до чого.
При цьому чиновник наголосив, що він не має детальної інформації з даного приводу і порекомендував звернутися в Москву і в Київ.

Нагадаємо, що судом ЄС у Люксембурзі була визнана доцільність економічних санкцій по відношенню до російської компанії «Алмаз-Антей», яка виробляє зенітно-ракетні комплекси. Це стало доказом факту безпосереднього постачання Москвою зброї терористам на окупованих територіях Донбасу. Там часом, бойовики не припиняють порушувати режим тиші та обстрілюють позиції ЗСУ.
Присутність росіян на Донбасі винятково добровільна – Пєсков Присутність росіян на Донбасі винятково добровільна – Пєсков Reviewed by Марія Кузьмин on 5/16/2017 12:11:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.