Загрузка...

ТЕРМІНОВО!!!!Російський космічний корабель "Прогрес" згорить в атмосфері сьогодні близько 03:00, - експерт
Найбільш імовірним часом падіння корабля є інтервал між 02:43 та 03:29Російський космічний корабель "Прогрес М-27М" увійде в атмосферу Землі і згорить у неї в п'ятницю близько 03:00 за київським часом (03:00 за Києвом). Про це повідомляє "https://ua.112.uaз посиланням на розрахунки співробітника підрозділу компанії "Російські космічні системи" професора Андрія Назаренка.

"Середнє значення часу падіння -14 травня 00 годин 6 хвилин (за Гринвічем, 03:06 за Києвом, - ред.). Розкид можливих відхилень реального часу падіння космічного апарату від приведеного до середнього значення становить плюс - мінус 23 хвилини", - вважає Назаренко.


Таким чином, найбільш ймовірним часом падіння корабля є інтервал між 02:43 мск і 03:29 мск, наголошується в повідомленні.


Нагадаємо, "Прогрес" повинен був доставити на міжнародну космічну станцію копію Прапора Перемоги, однак після запуску з "Байконура" і виведення на орбіту не зміг пристикуватися до МКС.

Повідомлялося, що причиною виходу з ладу і падіння "Прогресу" міг бути вибух, що стався при відділенні від ракети-носія "Союз", оскільки прилади зафіксували швидке обертання корабля навколо своєї осі.

Зазначимо, за падінням російського космічного корабля можна стежити онлайн.
ТЕРМІНОВО!!!!Російський космічний корабель "Прогрес" згорить в атмосфері сьогодні близько 03:00, - експерт ТЕРМІНОВО!!!!Російський космічний корабель "Прогрес" згорить в атмосфері сьогодні близько 03:00, - експерт Reviewed by Марія Кузьмин on 5/14/2017 10:13:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.