Загрузка...

СУМ,БІЛЬ,СЛЬОЗИ-ВСЯ КРАІНА ПЛАЧЕ!!!СЬОГОДНІ ТИ ПІШОВ ВІД НАС...ПОМЕР БОЕЦЬ АТО "АЙДАРУ"

Результат пошуку зображень за запитом "боєць "Айдару" Олег Твердохліб"
У Луцьку помер голова Обласної спілки воїнів АТО, боєць "Айдару" Олег Твердохліб


Завтра, 19 квітня, у Луцьку прощатимуться з бійцем "Айдару", головою обласної спілки воїнів АТО Олегом Твердохлібом. Він помер від раку. Попри важку недугу, чоловік до останнього відчайдушно боровся за життя і за своїх побратимів.


На війні Олег Твердохліб отримав сім поранень. 2014 року під час оборони села Хрящувате летіли снаряди із Градів. Чоловіка контузило. Як бійцеві з досвідом, більше року тому Олегові довірили очолити обласну Спілку воїнів АТО. Вона об’єднала військових із різних підрозділів та налічує нині шість тисяч бійців.

У 2015 році у Олега Твердохліба виявили рак другого ступеня.
Та, попри все, чоловік продовжував працювати і щодня віджимався по 50 разів. Однак побороти рак не вдалося. На сам Великдень серце Олега зупинилося. Йому було лише 49.
ПИШЕhttp://24tv.ua/u_lutsku_pomer_go
Поховають Олега Твердохліба 19 квітня на Алеї почесних поховань Луцького міського кладовища. Завтра в Луцьку день скорботи.
СУМ,БІЛЬ,СЛЬОЗИ-ВСЯ КРАІНА ПЛАЧЕ!!!СЬОГОДНІ ТИ ПІШОВ ВІД НАС...ПОМЕР БОЕЦЬ АТО "АЙДАРУ" СУМ,БІЛЬ,СЛЬОЗИ-ВСЯ КРАІНА ПЛАЧЕ!!!СЬОГОДНІ ТИ ПІШОВ ВІД НАС...ПОМЕР БОЕЦЬ АТО "АЙДАРУ" Reviewed by Марія Кузьмин on 4/21/2017 12:12:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.