Загрузка...

Екстренна новина! ТРАМП МОЖЕ ПОМЕРТИ ПРОСТО У БІЛОМУ ДОМІ – лікар

Результат пошуку зображень за запитом "кардіолог"
Британський кардіолог вважає, що для людини віку Трампа, президентство – це сильне навантаження на здоров’я. Для новообраного президента США Дональда Трампа президентство може стати смертельним через безсонні ночі та виснажливий графік роботи.

Про це заявив британський кардіолог Патрік Хека, передає Express. Так, під час виборчої кампанії лікар Трампа заявив, що політик має відмінне здоров’я. Однак лікар Хек з ним не згоден.

Він заявив, що є великий ризик, що Трамп отримає серцевий напад у Білому домі. “Для людини 70 років, енергійна кампанія, безсонні ночі й виснажливий графік особливо в останні кілька тижнів його кампанії мав сильно вплинути на його серце”, – розповів Хек.
Читайте також: Головні кандидати до команди Трампа: хто опікуватиметься безпекою США за нового президента. Інфографіка Крім того, він додав, що людина віку Трампа зазвичай може ще у середньому прожити 14 років.
Читайте також:


Однак через навантаження, пов’язаний з роботою Трампа, він може померти раніше. “Він безумовно має високий ризик отримати серцевий напад”, – сказав Хек. Зазначимо, особистий лікар Дональда Трампа Гарольд Борнштейн публікував медичний звіт про стан здоров’я політика у вересні.

За його висновками, політик має надмірну вагу. Трамп важить 105 кг при зрості 190 см.
Джерело
Екстренна новина! ТРАМП МОЖЕ ПОМЕРТИ ПРОСТО У БІЛОМУ ДОМІ – лікар Екстренна новина! ТРАМП МОЖЕ ПОМЕРТИ ПРОСТО У БІЛОМУ ДОМІ – лікар Reviewed by Марія Кузьмин on 4/26/2017 09:59:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.