Загрузка...

"Я СКАЗАЛА ТАК!!!"-ХТО СТАВ ОБРАНЦЕМ СПІВАЧКИ?!ФАНАТИ В ШОЦІ...

Результат пошуку зображень за запитом "ДЖАМАЛА З ХЛОПЦЕМ"

Джамала виходить заміж: «Я сказала так»


Відомо, що співачка на пропозицію відповіла ствердно

Співачка, переможниця «Євробачення-2016» Джамала виходить заміж. Відповідне фото із підписами вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

«I said Yes!!! Эбет!! Мен разым», – відомила Джамала радісну новину, опублікувавши фотографію обручки.

Елегантну прикрасу співачка отримала від свого молодого чоловіка, якого лише нещодавно представила публіці.ПИШЕhttp://glavcom.ua

Обранця Джамали звуть Бекір Сулейманов. Саме він підтримував співачку під час її участі в конкурсі «Євробачення 2016».
Нещодавно артистка зізналася, що їхні стосунки більш ніж серйозні, а кільце лише стало цьому підтвердженням.

Судячи з усього, пропозицію руки і серця коханий Джамали зробив у Львові, де зараз знаходиться пара.

Нагадаємо, на цьому тижні Джамала презентувала новий «містичний» запис з гуртом «ДахаБраха». Автором тексту стала Джамала, а музика народилася в результаті шестигодинного джему співачки та гурту«ДахаБраха». Пісня виходить одразу в двох версіях - Original та Morphom version.

Джамала написала у Facebook: «ДахаБраха» вплели в мелодію фрагмент рідкісної народної пісні «На добраніч, Галю», яку можна віднести до містичного фольклору через те, що ній фігурують персонажі української міфології. У пісні багато символів, але в той самий час вона про сьогоднішній день. Адже людина завжди знаходиться між темрявою і світлом... А той, хто не витримує випробувань долі, піддається спокусі, того «заманили».
"Я СКАЗАЛА ТАК!!!"-ХТО СТАВ ОБРАНЦЕМ СПІВАЧКИ?!ФАНАТИ В ШОЦІ... "Я СКАЗАЛА ТАК!!!"-ХТО СТАВ ОБРАНЦЕМ СПІВАЧКИ?!ФАНАТИ В ШОЦІ... Reviewed by Марія Кузьмин on 4/17/2017 10:59:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.