Загрузка...

ТЕРМІНОВА ЗАЯВА:УГОДУ МІЖ УКРАІНОЮ І ТУРЕЧЧИНОЮ ПІДПИСАНО- ЕРДОГАН


До візиту Ердогана до Києва може бути готова угода про Зону вільної торгівлі – посол Туреччини

Президент Туреччини Реджеп Ердоган і кілька міністрів через місяць–два відвідають Україну, повідомив турецький посол у Києві Йонет Джан Тезель.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган відвідає Україну за один–два місяці, дату уточнюють. Про це заявив посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель в інтерв'ю агентству "Укрінформ".

Не виключено, що до цього часу буде завершена робота над угодою про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між державами.

"Обидві країни потребують цієї угоди й обидві країни від цього виграють", – сказав Тезель.

Посол зазначив, що протягом останніх трьох років обсяг торгівлі між Україною і Туреччиною знизився до $4 млрд, але керівництво держав ставить за мету його збільшення до $20 млрд, зокрема завдяки підписанню угоди про ЗВТ.


За його словами, візит президента Туреччини до України входить до його графіка, розробленого ще в 2011 році.

"Президенти щорічно відвідують один одного. Минулого року Петро Порошенко був у Туреччині. Два роки тому Реджеп Ердоган був тут. І тепер президент Туреччини знову приїде з кількома міністрами для обговорення численних питань", – сказав Тезель.

Ердоган заявляв, що угода про ЗВТ з Україною має бути підписана до кінця 2016 року. Однак переговори про зміст угоди все ще тривають.
ТЕРМІНОВА ЗАЯВА:УГОДУ МІЖ УКРАІНОЮ І ТУРЕЧЧИНОЮ ПІДПИСАНО- ЕРДОГАН ТЕРМІНОВА ЗАЯВА:УГОДУ МІЖ УКРАІНОЮ І ТУРЕЧЧИНОЮ ПІДПИСАНО-  ЕРДОГАН Reviewed by Марія Кузьмин on 4/18/2017 12:16:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.