Загрузка...

СКАНДАЛ:Ведуча плаче у прямому ефірі: Нардепи лізуть у жіночі труси.ВІДЕО


Ведуча Надзвичайних новин Вікторія Сеник не втримала емоцій під час читання тексту на тему ініціативи нардепів щодо заборони абортів.
У Верховній Раді запропонували дозволити жінкам штучно переривати вагітність лише у разі загрози життю або виявленні патології плоду.ПИШЕhttp://poradnykzhinky.com/a

Ще один виняток – зачаття дитини після зґвалтування.
Такий законопроект зареєстрований днями нардепом від БПП Дмитром Голубовим, який входить в Комітет з питань правової політики і правосуддя.


– Думаєте, матері вбивають своїх дітей від жорстокості? Ні – здебільшого від безгрошів’я. І таких випадків, вочевидь, побільшає.

Якщо депутати-чоловіки не зрозуміють: замість популістського перекладання відповідальності на слабку стать, зайнятися слід не заборонами, а вихованням і соціальним захистом.

Читайте: Підвищення пенсій в Україні – дата

Наприклад, було б добре посилити відповідальність чоловіків, які не платять аліменти. Але замість цього наші нардепи лізуть своїми липкими руками не лише до кишень українців, але навіть у жіночі труси. Хай біда обходить нас стороною…, – під час цих слів ведуча Надзвичайних новин Вікторія Сеник розплакалася.

Нагадаємо, нардепи запропонували саджати у в’язницю за викрадення людини з метою примусового одруження.
СКАНДАЛ:Ведуча плаче у прямому ефірі: Нардепи лізуть у жіночі труси.ВІДЕО СКАНДАЛ:Ведуча плаче у прямому ефірі: Нардепи лізуть у жіночі труси.ВІДЕО Reviewed by Марія Кузьмин on 4/28/2017 12:56:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.