Загрузка...

«Я за світло не можу заплатити!»: народний артист України розповів про непосильні комунальні тарифиНародний артист України, актор театру і кіно Олексій Горбунов зізнався, що з новими тарифами не може навіть заплатити за світло.Своє обурення постійним зростанням цін Горбунов висловив в інтерв'ю «Обозревателю».

Він також вважає, що до влади в Україні повинні прийти молоді люди.

«Я, наприклад, вважаю так: поставте тридцятирічних, яких виберемо ми, особисто ми, 20 чоловік в уряд, - вони перевернуть через три місяці країну.
Я в цьому абсолютно впевнений. А пенсіонерів у бік, взагалі судити їх треба, кримінальні справи чекають пенсіонерів. Це у всіх на очах, це всі прекрасно бачать і знають. Ми ж знаємо, на яких машинах вони продовжують їздити, квартири продовжують купувати... Я за світло не можу заплатити! Я, народний артист України, не можу заплатити за світло. А що говорити тоді про простих людей? Як вони виживають?», - сказав Горбунов.
«Я за світло не можу заплатити!»: народний артист України розповів про непосильні комунальні тарифи «Я за світло не можу заплатити!»: народний артист України розповів про непосильні комунальні тарифи Reviewed by Марія Кузьмин on 4/30/2017 11:50:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.