Загрузка...

ШОКУЮЧА ЗМІНА ПОГОДИ!!! Синоптики сповістили НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ прогноз на тиждень, після якого ви засумніваєтеся, що травень почався…

Результат пошуку зображень за запитом "СИЛЬНИЙ ДОЩ"
В Україні наступного тижня прийде потепління і грозові дощі. На вихідних українців очікує потепління до 24 градусів тепла, винятком стане захід країни – тут пройдуть грозові дощі, а стовпчик термометра коливатиметься в межах 12-14 градусів, передаєКорупція.ІнфоНаступного тижня, як повідомляють в Укргідрометцетрі, температура повітря вдень на півдні підніметься до 27 градусів тепла.

Прогноз погоди на тиждень. На вихідних українців чекає потепління на всій території, крім західних областей. Наприклад, у Львові вдень повітря прогріється всього до 12-14 градусів вище нуля, в Тернопільській області стовпчик термометра коливатиметься в межах 16-18 градусів.
Крім того, на заході очікуються грозові дощі.

На решті території – мінлива хмарність. На півдні, в центрі, півночі та сході температура повітря підніметься до 24 градусів тепла.У неділю на півдні очікується значне потепління. Так, в Херсонській області температура повітря підніметься до 27 градусів вище нуля. У центральних областях України стовпчик термометра підніметься до 23-25 градусів, на півночі – до 23, а на сході – до 24 градусів тепла. Тут очікується мінлива хмарність.

У Києві та на заході країни очікуються грозові дощі. У столиці повітря вдень прогріється до 23 градусів, в той час як в західних областях стовпчик термометра підніметься до 13-15 градусів вище нуля.

Першого травня погода в Україні практично не зміниться. Так, на півночі, в центрі та на сході стовпчик термометра підніметься до 23-25 градусів вище нуля. На півдні потеплішає до 27 градусів.
У західних областях і в Києві триватимуть грозові дощі. При цьому в Києві стовпчик термометра коливатиметься в межах 21-23 градусів, а на заході стовпчик термометра буде коливатися в межі 13-16 градусів.


Другого травня грозові дощі пройдуть у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій областях. На решті території України очікується невелика хмарність. На заході потеплішає до 19-21 градуса. На півдні, півночі, в центрі та на сході стовпчик термометра коливатиметься в межах 23-25 градусів вище нуля.


ШОКУЮЧА ЗМІНА ПОГОДИ!!! Синоптики сповістили НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ прогноз на тиждень, після якого ви засумніваєтеся, що травень почався… ШОКУЮЧА ЗМІНА ПОГОДИ!!! Синоптики сповістили НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ прогноз на тиждень, після якого ви засумніваєтеся, що травень почався… Reviewed by Марія Кузьмин on 4/30/2017 12:18:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.