Загрузка...

ШОКУЮЧА СПОВІДЬ:Я ДЛЯ ОКСАНИ КРАЩИЙ!!!! ТОМУ Я ЗМУШЕНИЙ РОБИТИ ВСЕ ЩОБ МОЯ ДРУЖИНА НЕ ПІШЛА НА ЛІВО-МЕДВЕДЧУК
СУВОРИЙ ЧОЛОВІК МЕДВЕДЧУК РОБИТЬ УСЕ, АБИ МАРЧЕНКО НЕ ХОДИЛА НАЛІВО
Результат пошуку зображень за запитом "ОКСАНА МАРЧЕНКО І МЕДВЕДЧУК"
Відомий політик тішиться успіхами своєї зіркової дружини і пишається її вродою.


Медведчук тішиться успіхами МарченкоРезультат пошуку зображень за запитом "ОКСАНА МАРЧЕНКО ІЗ ЧОЛОВІКАМИ"

Відомий політик та чоловік Оксани Марченко Віктор Медведчук у програмі Світське життя розповів про своє ставлення до сексапільних нарядів дружини і до суперників.

"Я досить суворий чоловік, але все-таки розумію, що дружині потрібний такий артистичний образ, щоб привернути увагу до тих програм, які вона веде. Я десь непогано до цього ставлюся, хоч і в міру вимогливо - як би не з'явилося суперників!
Прагну до того, щоб їх не було і щоб я для Оксани залишався кращим, ніж будь-хто", - розповів Медведчук.
На його погляд, Марченко не одягає аж таких відвертих суконь, а після ефірів він залюбки розпитує дружину про те, як сьогодні сприймався її образ і взагалі він тішиться успіхами своєї дружини.
Крім того, 57-річний політик робить усе, щоб бути в центрі уваги красуні-дружини і завжди попереду усіх суперників, які дихають йому в спину.
"Роблю все, щоб мій образ їй підходив і вона мене завжди любила. І якщо це вдається, то я гарантовано захищений від будь-яких невдач", - стверджує Медведчук.ПИШЕhttps://tsn.ua/glamur/svitska-hroni
ШОКУЮЧА СПОВІДЬ:Я ДЛЯ ОКСАНИ КРАЩИЙ!!!! ТОМУ Я ЗМУШЕНИЙ РОБИТИ ВСЕ ЩОБ МОЯ ДРУЖИНА НЕ ПІШЛА НА ЛІВО-МЕДВЕДЧУК ШОКУЮЧА СПОВІДЬ:Я ДЛЯ ОКСАНИ КРАЩИЙ!!!! ТОМУ  Я ЗМУШЕНИЙ РОБИТИ ВСЕ ЩОБ МОЯ ДРУЖИНА НЕ ПІШЛА НА ЛІВО-МЕДВЕДЧУК Reviewed by Марія Кузьмин on 4/20/2017 09:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.