Загрузка...

ТЕРМІНОВО:Американські винищувачі скинули термоядерну бомбу B61-12 на полігоні в Неваді - ВВС США

Випробування США нової вдосконаленої термоядерної бомби без бойового заряду пройшли 14 березня 2017 року на військовому полігоні в Неваді, однак відомості про це з'явилися у відкритих джерелах тільки 14 квітня.

Дані випробування продемонстрували можливості винищувачів F-16, що несуть на борту смертоносний термоядерний вантаж.

Про це повідомляється на сайті авіабази Робінс.

Крім того, проведені випробування показали свою функціональність неядерних компонентів боєприпасу.

Як зазначено в повідомленні американських ВПС авіабази Робінс, винищувачі F-16 вперше "працювали" з подібним типом боєприпасів, а проведені в Неваді випробування показали свою повну ефективність і готовність зброї для можливого виконання поставлених завдань.


Варто відзначити, що США, після проведення даних випробувань, планує провести суміщення термоядерної бомби B61-12 і з іншими моделями літаків: B-2A, B-21, F-15E, F-16C / D і F-16 MLU, а також F-35 і PA-200.

B61 - ядерна бомба, яка є основним ядерною зброєю стратегічних ядерних сил США. Являє собою модифікацію ядерного боєприпасу розробки 1960-х років. У 2015 році в США пройшли випробування без боєзаряду новітньої 12-й керованої модифікації авіабомби. Розміщення планується на базах НАТО в Європі з 2020 року.ПИШЕhttp://replyua.net/

Конструкція нової бомби B61-12 має унікальне хвостове оперення, що дозволяє скидати її з великої висоти. Крім того, B61-12 показала себе керованою і високоточної.

Як повідомлялося раніше, влада КНДР пригрозила США і союзникам використовувати своє ядерне озброєння, якщо Америка не припинить свої "провокації" щодо Північної Кореї.
ТЕРМІНОВО:Американські винищувачі скинули термоядерну бомбу B61-12 на полігоні в Неваді - ВВС США ТЕРМІНОВО:Американські винищувачі скинули термоядерну бомбу B61-12 на полігоні в Неваді - ВВС США Reviewed by Марія Кузьмин on 4/20/2017 11:30:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.