Загрузка...

НЕХАЙ ІІ ЗНАЮТЬ ВСІ!!!Знайомтесь, це – АЛЛА КУЧЕР. Вона забрала у бійців АТО 1 млн гривень, виділені на їхнє лікування!


Результат пошуку зображень за запитом "АЛЛА КУЧЕР"

Директор санаторію «Джерельце» Алла Кучер привласнила понад 1 млн гривень бюджетних коштів.Їй було повідомлено про підозру, повідомляє прес-служба Генпрокуратури, передає рівненська журналістка і волонтерка Інна Білецька.

Тепер їй загрожує до 12 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Читайте також:

Табір «Джерельце», що знаходиться у с. Олександрія Рівненської області, виграв тендер на оздоровлення учасників АТО. Передбачалося надати психологічну допомогу 600 АТОвцям, в той час, як допомогу отримали 198 бійців.

На це виділили більше мільйона гривень (одного бійця витрачалося понад 5 тисяч гривень). Водночас їм пропонували написати заяву та отримати півтори та тисячу гривень. Тендер укладали з Державною службою у справах ветеранів та учасників АТО.
Окрім «Джерельця», інших кандидатів не було.

НЕХАЙ ІІ ЗНАЮТЬ ВСІ!!!Знайомтесь, це – АЛЛА КУЧЕР. Вона забрала у бійців АТО 1 млн гривень, виділені на їхнє лікування! НЕХАЙ ІІ ЗНАЮТЬ ВСІ!!!Знайомтесь, це – АЛЛА КУЧЕР. Вона забрала у бійців АТО 1 млн гривень, виділені на їхнє лікування! Reviewed by Марія Кузьмин on 9/06/2017 07:35:00 AM Rating: 5

1 комментарий:

  1. Таким тварям пожизненные сроки нужно давать! У людей, которых нет ничего святого, нет места в нашем обществе.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.