Загрузка...

ВСУ В ПЕРЕД!!!!“Наши бахнули полный “Урал” ихтамнетов в новенькой форме. Та сторона в шоке и панике” – блогер про успіхи партизанів на Донбасі

Результат пошуку зображень за запитом "БІЙЦІ АТО"

У зоні АТО ліквідована велика група проросійських найманців, які прибули на Донбас для участі у війні проти України. Про блискучу операції українських партизан написав блогер Андрій Шор, передають Патріоти України.

“Вчера был хороший день, как оказывается. Наши бахнули полный “Урал” новеньких красивых ихтамнетов в новенькой красивой форме.
Бэха прикрытия вроде бы сбежала, но не факт.

Та сторона в шоке и панике, сильно нервничает. Похоже, флаги на гробы для морга в Ростове вовремя закупили”, – зіронізував блогер.

Ця новина викликала бурю тріумфу у користувачів соцмережі, які попросили уточнити подробиці спецоперації, проте Шор навідріз відмовився розповідати про це на своїй сторінці, лише додав, що інформація достовірна. При цьому, де саме сталася ліквідація проросійських бойовиків і скільки загинуло найманців, блогер не повідомив.
ВСУ В ПЕРЕД!!!!“Наши бахнули полный “Урал” ихтамнетов в новенькой форме. Та сторона в шоке и панике” – блогер про успіхи партизанів на Донбасі ВСУ В ПЕРЕД!!!!“Наши бахнули полный “Урал” ихтамнетов в новенькой форме. Та сторона в шоке и панике” – блогер про успіхи партизанів на Донбасі Reviewed by Марія Кузьмин on 9/12/2017 07:53:00 PM Rating: 5

2 комментария:

  1. Чем дальше в ОРДЛО, ТЕМ БОЛЬШЕ ПАРТИЗАН.

    ОтветитьУдалить
  2. если не фейк, то верной дорогой идете товарищи...

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.