Загрузка...

Істерика на НТВ: “Виводьте війська з Донбасу!!!”,- російський політик шокував заявою у прямому ефірі.ВІДЕО

У прямому ефірі кремлівського телеканалу “НТВ” розгорівся неабиякий скандал.

Повідомляє портал «АНТІКОР» з посиланням на ЗМІ.

Політик заявив, що у Росії дуже великі проблеми в економіці, а пенсіонери країни живуть в повній убогості. При цьому він зазначив, що в прямому ефірі телеканалу присутні в студії обговорюють не цих пенсіонерів, а саме війну на Донбасі.

Драндін зазначив, що всі присутні в студії люди чітко і ясно розуміють, що Росія допомагає терористам Донбасу зброєю і грошима.

Він підкреслив, що російська влада повинна нарешті вивести своїх військових з Донбасу і зайнятися вирішенням внутрішніх проблем країни.


Опозиційний політик зазначив, що він, як громадянин Росії, дуже зацікавлений в цьому і зазначив, що відразу після виведення військ, буквально через 2 місяці, війна закінчиться. Заява російського політика викликало гул і обурення зібралася в студії публіки.


Істерика на НТВ: “Виводьте війська з Донбасу!!!”,- російський політик шокував заявою у прямому ефірі.ВІДЕО Істерика на НТВ: “Виводьте війська з Донбасу!!!”,- російський політик шокував заявою у прямому ефірі.ВІДЕО Reviewed by Марія Кузьмин on 5/17/2017 10:04:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.