Загрузка...

Мережу Сколихнула інформація про те, ХТО став хрещеним батьком онуки Юлії Тимошенко

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко похрестила онуку.


Дочку Жені Тимошенко і одеського бізнесмена Артура Чечоткіна хрестили у Володимирському соборі Києва.


Новина про те, що Юлія Володимирівна стала бабусею, з’явилася в кінці червня. Зараз дівчинці близько трьох місяців.
З фотографій собору видно, що під час таїнства Тимошенко тримає на руках дитину, тобто стала хрещеною для внучки. Зазначимо, що за православним звичаєм, бабусі дозволяється виступати в ролі хрещеної матері, а от батькам ні. Хрещеним батьком став заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Зюков.

Єва отримала церковне ім’я Марія.


Народження дитини стало для сім’ї довгоочікуваним та радісною подією. Згадати тільки, як шумно зустрічали Женю з пологового будинку – сусіди по Козіну розповідали журналістам, що в будинок до Тимошенко і Чечеткину з’їжджалися численні гості з квітами і подарунками, а днями Юлія Володимирівна цікавилася дитячими вишиванками на ярмарку у Львові.

Фото політика у Володимирському соборі Києва опублікував політтехнолог Юрій Дорошенко. “Зараз Юлія Тимошенко хрестить свою онуку Марію у Володимирському соборі.
Читайте також:Щиро вітаю! Це довгоочікувана для родини радість”, – йдеться у його повідомленні.

Джерело
Мережу Сколихнула інформація про те, ХТО став хрещеним батьком онуки Юлії Тимошенко Мережу Сколихнула інформація про те, ХТО став хрещеним батьком онуки Юлії Тимошенко Reviewed by Марія Кузьмин on 5/21/2017 05:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.