Загрузка...

НА ОДНОГО МЕНШЕ!Сьогодні Убитий командир бойовиків ДНР


Убитий командир бойовиків ДНР виявився бандитом з Білорусі
В Могилеві він був судимий за розбій. Цим можна пояснити, чому серед його друзів в "Однокласниках" є явно люди з кримінальним минулим і судимі


Убитий в окупованому Донецьку один з польових командирів бойовиків ДНР Євген Кононов на прізвисько "Кіт" був мешканцем білоруського Могильова і був раніше судимий за розбій.

Про це пише видання Білоруський партизан.пишеhttps://ukr.media/


Судячи з фотографій, які Кононов іноді викладав у соцмережі Одноклассники, на Донбас він приїхав буквально відразу, як тільки там почалися військові дії.

Сторінка Кононова в "Однокласниках" була замаскована під ніком "111111111". Хтось останній раз заходив на неї 10 січня. Але це точно його сторінка, тому що серед його друзів багато жителів Могильова. Також він вказав спорідненість з двома своїми братами, один з яких закінчив Могилевську школу міліції і ховається під ніком "Дядя Ваня". Хоча, судячи по всьому, це його зведені брати, народжені в другій родині батька", - зазначає видання.У листуванні під фотографіями друзі загиблого бойовика називали його Женею і звали приїхати на батьківщину і випити горілки. На це Кононов відповів, що тепер його нова батьківщина - це ДНР.Люди, що знали Кононова по Могильову, розповіли журналісту, що у загиблого "підполковника ДНР" серед друзів була кличка Коша. Він ріс один з матір'ю, яка в 90-х роках працювала комерційним директором на Регенераторном заводі.
Жили вони в центрі, навпроти готелю "Могильов".

"Відслуживши у десантних військах у Мар'їній Гірці, Кононов повернувся додому, але на громадянці життя не дуже склалося. Євген Кононов рано одружився, у Могилеві в нього залишилися дві дочки. Ця інформація потребує додаткової перевірки, але сусіди Кононова розповіли, що в Могилеві він був судимий за розбій. Цим можна пояснити, чому серед його друзів в "Однокласниках" є явно люди з кримінальним минулим і судимі. Після цих перших неприємностей Кононов поїхав у Москву на будівництво заробляти гроші. І там теж когось пограбував. Його вже посадили в Росії, але якимось дивним чином він опинився в Донецьку", - пише видання.

У Донецьку Кононов одружився, в серпні у нього народився син.

Євген Кононов на прізвисько "Кіт", убитий снайпером в центрі Донецька, воював у районах Савур-Могили, Донецького аеропорту і командував бойовиками під час штурму Дебальцеве.


НА ОДНОГО МЕНШЕ!Сьогодні Убитий командир бойовиків ДНР НА ОДНОГО МЕНШЕ!Сьогодні Убитий командир бойовиків ДНР Reviewed by Марія Кузьмин on 4/20/2017 06:55:00 PM Rating: 5

6 комментариев:

  1. так тварям и надо, очень хорошо!!

    ОтветитьУдалить
  2. Любий котяра повинен знати, що на чужій території врешті йому розпанахають черево і випустять тельбухи.

    ОтветитьУдалить
  3. позорил народ Беларуси козёл.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.