Загрузка...

Терміново! Сумна новина: країна прощається з відомою співачкою. Її раптова смерть приголомшила усіх. Вона померла такою молодою (ФОТО)

Результат пошуку зображень за запитом "лікарні"На 34 році життя раптово померла солістка групи «Ліцей».

Колишня солістка популярної в 1990-і роки групи «Ліцей» Жанна Роштакова раптово померла у Владивостоці. Їй було 33 роки. В останні роки вона жила в Примор’ї.
Про трагедію повідомив у своєму «Інстаграмі» співак Прохор Шаляпін, який дружив з Жанною, за його словами, з 1999 року, коли вони разом брали участь в програмі «Ранкова зірка».

Про це повідомляє
Корупція. Інфо

Прохор повідомив, що трагедія сталася буквально через кілька годин після телефонної розмови, в якому Жанна повідомила, що збирається переїхати з Владивостока в Москву.


Співачка нічим не хворіла, біди ніщо, здавалося, не віщувало. Точні обставини смерті Жанни ще належить з’ясувати. Однак, за деякими даними, смерть наздогнала Жанну раптово, коли вона приймала ванну, у неї стався серцевий напад, вона намагалася вхопитись за полицю, але вона впала їй на голову.Вдома в цей момент нікого не було, тіло співачки знайшли тільки через добу.


Терміново! Сумна новина: країна прощається з відомою співачкою. Її раптова смерть приголомшила усіх. Вона померла такою молодою (ФОТО) Терміново! Сумна новина: країна прощається з відомою співачкою. Її раптова смерть приголомшила усіх. Вона померла такою молодою (ФОТО) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/22/2017 11:46:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.